![Чуліпа](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-10/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-10-07_11-55-52-476.jpg?itok=499dPEyo)
Проректор з науково-педагогічної роботи, економічного розвитку та проєктної діяльності Волинського національного університету імені Лесі Українки Ігор Чуліпа провів низку зустрічей із міжнародними партнерами під час Конгресу транскордонної співпраці, зокрема з керівником Спільного технічного секретаріату Програми транскордонної співпраці PL-(BU)-UA Анджеєм Слодкі. Ігор Чуліпа й Анджей Слодкі обговорили участь Університету в Програмній перспективі 2021–2027.
![Чуліпа](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-10-07_11-58-04-839.jpg)
Окрім цього, проректор поспілкувався з віцемаршалком Люблінського воєводства Збігнєвом Войцеховскі щодо співпраці Університету з воєводством. Зустріч із ректором Медичного університету в Любліні Камілем Торресом була присвячена співробітництву між закладами вищої освіти, написанню спільних проєктів й академічній мобільності.
![Чуліпа](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-10-07_11-54-46-704.jpg)
![Чуліпа](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-10-07_11-55-01-322.jpg)
![Чуліпа](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-10-07_11-55-18-433.jpg)
Нагадаємо, що у Любліні упродовж 5–7 жовтня відбувається ХІ Конгрес транскордонної співпраці. Його провідна тема – «Безпека та солідарність».
Відділ інформаційної політики