![дизайнери](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-12/photo_2023-12-02_17-21-26.jpg?itok=sEMif5pw)
Делегація кафедри дизайну Волинського національного університету імені Лесі Українки представила нову освітньо-професійну програму «Дизайн одягу (взуття)» на першому бізнес-форумі легкої промисловості «ЛЕГКА КОНФА». Дійство організувала компанія Softorg.
Наймасштабніший бізнес-форум зібрав разом зірок українського бізнесу в сфері моди, українські фешн-бренди MustHave, VOVK, romashka_ua, SVARGA, lady_di_atelier і молодих дизайнерів, які прагнуть відкривати нові горизонти у фешн-індустрії.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-12-04_15-08-01.jpg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-12-04_15-06-59.jpg)
Доцентка кафедри дизайну Марія Назарчук і студентки другого курсу Одарка Левчук і Софія Ващук мали унікальну можливість поспілкуватися з лідерами української легкої промисловості, а також із перших уст почути, як функціонує ця сфера під час війни та які інструменти сприяють розвитку бізнесу моди.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-12-01_19-07-22.jpg)
Дмитро АВРАМЕНКО,
завідувач кафедри дизайну