![допомога](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-01/8683e410-ab00-4913-95ce-99fa5505472a.jpg?itok=30GL-z-l)
Представники Волинського національного університету імені Лесі Українки передали гуманітарну допомогу з Польщі для Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Волинській області».
Гуманітарний вантаж до медичної установи доставили ректор Анатолій Цьось, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, завідувач кафедри фізичної терапіїї та ерготерапії Ольга Андрійчук.
![допомога](/sites/default/files/inline-images/d14488dd-ff61-40db-aeb2-094a840af3b6.jpg)
У госпіталь привезли інвалідні візки, милиці, а також продукти харчування, які передав волонтер Казимір Шалата та польська організація «Фундація Рауля Фоллеро».
![допомога](/sites/default/files/inline-images/63d276c2-90cc-4364-a3d6-0cafcbd5ea60.jpg)
![допомога](/sites/default/files/inline-images/8683e410-ab00-4913-95ce-99fa5505472a.jpg)
![допомога](/sites/default/files/inline-images/62836869-8006-498f-85dd-050618af3e58.jpg)
![допомога](/sites/default/files/inline-images/99796594-e2f4-42be-87a4-9f888ca5a9d4.jpg)
![допомога](/sites/default/files/inline-images/thumbnail_13.jpg)
![допомога](/sites/default/files/inline-images/4fb78f9d-2e18-48d7-bb47-8d6751eb3f27.jpg)
![допомога](/sites/default/files/inline-images/93e606d7-4c1a-4aec-8021-cfec01ef361e.jpg)
Відділ інформаційної політики
234 переглядів