Олімпіада

Керівництво, викладачі та студенти Волинського національного університету імені Лесі Українки взяли участь у церемонії підняття прапорів України та Національного олімпійського комітету. Дійство присвячене відкриттю Ігор ХХХІІ Олімпіади Токіо-2020 у столиці Японії місті Токіо.

Учасниками заходу разом із представниками влади, Волинського обласного відділення Національного Олімпійського комітету, спортсменами, зацікавленими лучанами стали і ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Олег Дикий, декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік, представники студентства.

Олімпіада триватиме з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Участь у змаганнях візьмуть близько 11 тисяч спортсменів. Під українським прапором виступатимуть 158 олімпійців. Серед учасників Олімпіади є випускники факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Волинського національного університету імені Лесі Українки.

У стінах Лесиного університету здобували знання спортсмени  Марія Повх, Юрій Вандюк (веслування на байдарках і каное), Яна Беломоіна (велосипедний спорт), Іван Банзерук, Ірина Климець, Марія Сахарук, Данило Даниленко (легка атлетика).

Олімпіада

Також тренером збірної команди України з легкої атлетики є Володимир Трохимович Яловик – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії фізичного виховання та рекреації. У його арсеналі – такі відзнаки та нагороди: «Майстер спорту СРСР» (1980), Нагрудний знак МОН «Відмінник освіти України»(1999), «Почесний працівник фізичної культури і спорту України» (2004 р.),заслужений тренер України з легкої атлетики ( 2014 р), заслужений працівник фізичної культури та спорту України (2017), Національний суддя з легкоатлетичного спорту.

Олімпіада

Уся університетська спільнота бажає українським спортсменам та випускникам Волинського національного університету імені Лесі Українки вдалих виступів на змаганнях та великої кількості нагород.

Відділ інформаційної політики

пн вт ср чт пт сб нд