![біатлон](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-01/272665533_1088930491942396_2457419645836054686_n.jpg?itok=9WuxDfrD)
Упродовж 27 січня на навчально-спортивній базі «Тисовець» стартував чемпіонат України з біатлону серед юніорів і юніорок. Команду Федерації біатлону Волині та міста Луцька представляв першокурсник факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Волинського національного університету імені Лесі Українки Михайло Хміль.
У спринтерській гонці за рахунок швидкості студент продемонстрував дуже хороший результат, виборовши третє місце!
Наші вітання! Подальших успіхів спортсменові та його тренерові!
![біатлон](/sites/default/files/inline-images/271918167_304642655055459_502820446920059207_n.jpg)
![біатлон](/sites/default/files/inline-images/271880489_503181924563882_3124925757920528180_n.jpg)
Факультет фізичної культури,
спорту та здоров’я
298 переглядів