Онлайн-зустріч із Русланом Теліпським «Від Майдану до російсько-української війни: історія волонтерства на Волині»

Зустріч

На факультеті міжнародних відносин ВНУ імені Лесі Українки відбулася онлайн-зустріч студентського активу з волонтером Русланом Теліпським.

Він ініціатор і співзасновник волонтерського руху допомоги бійцям АТО і сім’ям загиблих героїв «Меценати для солдата», засновник благодійного проєкту для підтримки дітей полеглих бійців «Діти Небесного Легіону», що охоплює своєю опікою понад 250 дітей. Також Руслан Теліпський – випускник факультету міжнародних відносин ВНУ імені Лесі Українки 2003 року.

зустріч

На зустрічі зі студентами розглянули такі актуальні питання, як-от: російська агресія, війна на Сході України та волонтерство.

Руслан Теліпський розповів студентам про свій волонтерський досвід, а також поділився думками щодо сучасного стану відносин між Україною та Росією, обговорив із молоддю можливі сценарії завершення протистояння.

Дуже важливо, що студенти мали змогу поспілкуватися із волонтером й отримати відповіді на свої запитання. Ця зустріч була досить пізнавальною та конструктивною. Сподіваємося, що волонтерський рух в Україні й надалі набиратиме обертів, адже це дуже важливо для розвитку нашої держави. Дякуємо Русланові Теліпському за щиру розмову та за його працю!

Матеріал підготувала Олександра БЕКЕША

пн вт ср чт пт сб нд