![історики](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-12/50B89FD7-E0E1-4464-8A09-51DDAA4EBE72.jpeg?itok=qdRZks-Y)
5 грудня на факультеті історії, політології та національної безпеки відбулася зустріч групи забезпечення ОПП «Історія, археологія, європеїстика» за участі гаранта – професора Оксани Каліщук, членів професорсько-викладацького складу – професорів Світлани Шульги, Людмили Стрільчук, доцентів Наталії Кінд-Войтюк, Володимира Пришляка, заступника декана Галини Малеончук і здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти 51іст та 61іст групи. Тема зустрічі – «Обговорення освітньо-професійної програми магістерського рівня та її навчального плану».
![історики](/sites/default/files/inline-images/F2337272-6169-4C07-8BFD-B79277F15BF1.jpeg)
![історики](/sites/default/files/inline-images/DBDC4653-6602-4B05-B5C6-5BFF46F1B974.jpeg)
![історики](/sites/default/files/inline-images/F0CC1A12-014C-48F0-98EF-F099F63C12CD.jpeg)
Відбулося надзвичайно змістовне та жваве обговорення ОПП «Історія, археологія, європеїстика», в якій активну участь взяли студенти. Окрему увагу звернули на досвід і думки тих здобувачів вищої освіти, які мають різну базову бакалаврську освіту. Присутні внесли пропозиції щодо переліку ОК програми, змістового наповнення та переформатування навчального плану. Учасники зустрічі виявили готовність до дискусії та відкритість.
![історики](/sites/default/files/inline-images/EDE3DB68-B9D9-43FA-BB46-A6ABAEB6BAFD.jpeg)
![історики](/sites/default/files/inline-images/89790F64-3EAD-4CD4-9F60-DC49D8246D76.jpeg)
Висловлені пропозиції будуть обговорені на засіданні групи забезпечення та кафедр.
Оксана КАЛІЩУК,
доктор історичних наук,
професор