![Хрущ](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-09/IMG_3781.jpg?itok=QTXYibq6)
Тереза Хрущ поспілкувалася з керівництвом Волинського національного університету імені Лесі Українки. Зустріч відбулася 26 вересня в кабінеті ректора.
Тереза Хрущ обіймала посаду консула Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку. На зустрічі Університет представляли ректор Анатолій Цьось і проректорка з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна.
![Хрущ](/sites/default/files/inline-images/IMG_3751.jpg)
Присутні згадали про спільні ініціативи та співпрацю. Лесині люди розповіли про поїздку до Кембриджу, проєкти з Польщею, академічні обміни та розвиток полоністики.
![Хрущ](/sites/default/files/inline-images/IMG_3770_1.jpg)
«Дуже добре, що відкриваються нові можливості та нові контакти», – резюмувала Тереза Хрущ. Вона також розповіла про досвід тьюторства в Польщі, а ще зізналася, що стежить за Університетом імені Лесі Українки, й відзначила розвиток ЗВО.
Відділ інформаційної політики