Традиційно 22–28 березня студенти України мають змогу взяти участь у Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей). Ця щорічна міжнародна інформаційна кампанія охоплює заходи на фінансову тематику для молоді: https://events.bank.gov.ua/gmw2021/?fbclid=IwAR31Xkcbx6WjB3KyXNdbavy0Cqq26LUpxMfvqYvzvWKA521_KYbROdrJuM4
Під час Global Money Week–2021 Національний банк України проводитиме для студентів різноманітні заходи з фінансової обізнаності у соцмережах (фейсбуці й інстаграмі), а також вебінари тривалістю в одну годину.
Кафедра фінансів факультету економіки та управління бере активну участь у відзначенні Всесвітнього тижня грошей. Запрошуємо всіх охочих долучитися до заходів кафедри й онлайн-заходів НБУ. Буде дуже цікаво!
Наталія МАТВІЙЧУК,
куратор НТАіС
факультету економіки та управління,
доцент кафедри фінансів