![дизайнери](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-01/Foto_01%20%281%29.jpg?itok=cYCQjJ7u)
На кафедрі дизайну ВНУ імені Лесі Українки відбулася зустріч студентів зі стейкхолдером, дизайнером інтер’єру Іванною Клімук. Дві години надзвичайно емоційного та щирого спілкування пролетіли дуже швидко.
Студенти після знайомства з Іванною «засипали» її найрізноманітнішими питаннями: перша робота, вигорання, трендові кольори, проблеми комунікації, поради в роботі із замовниками тощо.
![дизайнери](/sites/default/files/inline-images/Foto_03.jpg)
Відчутно було, що залишилося ще багато запитань, тому Іванна в майбутньому навідуватиметься на кафедру дизайну Університету імені Лесі Українки, щоб поділитися власним досвідом і рекомендувати актуальні освітні компоненти дизайнера.
Дмитро АВРАМЕНКО,
завідувач кафедри дизайну
116 переглядів