![музеєзнавство](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-09/%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0-4.jpg?itok=-YkkdSvZ)
15 вересня 2023 р. відбувся Всеукраїнський флешмоб об’єднання спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа в умовах воєнного часу в межах проведення ХVI Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття» (кафедра інформаційної діяльності та медіакомунікацій Інституту гуманітарних наук Національного університету «Одеська політехніка»).
![музеєзнавство](/sites/default/files/inline-images/%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0-1.jpg)
Завдання заходу – консолідація провідних фахівців закладів вищої освіти, інформаційних центрів, інформаційно-аналітичних агенцій, бібліотек, архівів, інших інформаційних установ; популяризація спеціальності, розкриття її значення та вагомості в умовах глобальної інформатизації та розбудови цифрового суспільства; формування української е-країни в умовах перманентних змін, нестабільності, воєнного стану та післявоєнного оновлення країни.
![музеєзнавство](/sites/default/files/inline-images/%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0-2.jpg)
![музеєзнавство](/sites/default/files/inline-images/%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0-3.jpg)
До обговорення долучилися викладачі кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності й здобувачі першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти – ОП «Документаційне забезпечення управління та інформаційно-аналітичної діяльності» й «Інформаційна, документно-аналітична діяльність».
![музеєзнавство](/sites/default/files/inline-images/%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0-5.jpg)
Доцент кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Олена Герасимчук представила доповідь на тему «Підготовка фахівців спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа у Волинському національному університеті імені Лесі Українки», у якій зазначила актуальність підготовки фахівців у сфері інформаційної діяльності та затребуваність їх на сучасному ринку праці.
![музеєзнавство](/sites/default/files/inline-images/%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0-6.jpg)
Олена ГЕРАСИМЧУК,
Валентина ПЕТРОВИЧ,
Тетяна ТРОФІМУК-КИРИЛОВА,
доценти кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства
та інформаційно-аналітичної діяльності