![фізра](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-09/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-09-28_08-41-30-379.jpg?itok=Ij1Rs_zy)
26 вересня у селі Дачному Луцького району з метою популяризації здорового способу життя серед студентства і професорсько-викладацького колективу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я відбувся традиційний щорічний захід «День здоров’я». Захід відбувся в межах тижня факультету фізичної культури, спорту та здоров'я.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-09-28_08-37-43-332.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-09-28_08-37-34-310.jpg)
До проведення спортивного свята долучилися здобувачі освіти спеціальностей 017 Фізична культура і спорт та 014 Середня освіта (Фізична культура) разом із кураторами академічних груп і тренерами груп підвищення спортивної майстерності.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-09-28_08-37-17-273.jpg)
Кожен учасник заходу відчув спортивну атмосферу, розігрівшись у ранковій фітнес-розминці від заступника декана з виховної роботи Ольги Іванюк під назвою «Єднаємося у русі!».
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-09-28_08-36-58-900.jpg)
Популяризація здорового способу життя й активного відпочинку залишається пріоритетним завданням для здобувачів освіти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я. Тому саме для них були проведені майстер-класи з різних видів спорту.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-09-28_08-36-46-307.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-09-28_08-30-53-151.jpg)
Танцювальний спорт, керівником якого є старший викладач кафедри фітнесу та циклічних видів спорту Олександр Кашевський; спортивні естафети; лучний спорт під керівництвом старшого викладача кафедри теорії фізичного виховання та рекреації Олега Дучимінського; техніка спортивного туризму від доцента Ірини Войтович; спортивне орієнтування від доцента Олени Дем’янчук і магістра Андрія Єрка; бойове козацьке мистецтво, тренером якого є старший викладач теорії фізичного виховання та рекреації Роман Ковальчук; спортивні ігри та розваги народів Світу – увесь цей позитив тільки додав учасникам гарного настрою, залишивши масу емоцій.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-09-28_08-30-22-633.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-09-28_08-27-19-886.jpg)
Дякуємо всім тим, хто долучився до проведення й організації такого чудового спортивного та осіннього заходу! Нехай студентські роки наших здобувачів проходять під мирним небом!
Олена ІЩУК,
заступник декана