![дизайн](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-07/kluj_post_%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B0%20%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C%201%20-%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?itok=nFBbiZf7)
Найкращим визнанням якісної освіти є здатність наших студентів конкурувати за освітні місця в європейських університетах. Конкуренція на європейському ринку освітніх послуг є основою для вдосконалення освітніх програм на кафедрі дизайну Волинський національний університет імені Лесі Українки.
Ми з гордістю повідомляємо і вітаємо студентку першого курсу Дарину Клюй з запрошенням на семестрове навчання за програмою академічної мобільності до Віденського університету прикладних мистецтв (м. Відень, Австрія).
Для кафедри дизайну Університету Лесі Українки - це неоцінений досвід підготовки здобувачів для успішного зарахування в навчальний заклад з високими вимогами і найсучаснішими підходами до навчання, а також для нас це новий орієнтир в якості освітньої підготовки здобувачів.
Кураторки: Галина Єфімюк, Марія Назарчук