У понеділок, 20 грудня, об 11:00 у конференц-залі головного корпусу Волинського національного університету імені Лесі Українки відбудеться брифінг щодо практик зі сприяння академічній доброчесності в Університеті й участі представників ЗВО у роботі конференції Ради Європи «Кращі практики із сприяння академічній доброчесності у вищих навчальних закладах Європи» у м. Страсбург, Франція. Офіційне вручення нагороди в межах конкурсу від Департаменту освіти Ради Європи відбулося 7 грудня 2021 р. ВНУ імені Лесі Українки був представлений «Університетською практикою із забезпечення якості освіти».
У брифінгу візьмуть участь ректор, професор Анатолій Цьось; проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, професор Лариса Засєкіна; команда проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», яку впроваджують Американські Ради; представники навчального відділу та відділу міжнародних зв’язків; постійний представник України при Раді Європи Борис Тарасюк; представник Міністерства освіти і науки України.
Серед запрошених гостей – директор департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар; начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Вікторія Гомонець; керівник управління освіти і науки Волинської ОДА Людмила Плахотна; керівник департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів Волинської ОДА Вероніка Бальбуза.