![проєкт](/sites/default/files/styles/width_862/public/2020-10/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2020-10-26_19-48-45.jpg?itok=eSpiQF2d)
За підтримки Фундації розвитку системи освіти та в межах програми Польсько-української ради обміну молоддю відбулось урочисте завершення спільного міжнародного проєкту між Інститутом пам’яті та культурної спадщини східного пограниччя і Волинським національним університетом імені Лесі Українки. Проєкт було реалізовано на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти та соціальної роботи.
Під час знаменної події ми мали змогу вітати в нашому виші координатора проєкту – Мацея Тадеуша Кулака, віцепрезидента Інституту пам’яті та культурної спадщини східного пограниччя у Варшаві, та Петра Ольшувку, віцепрезидента Фундації підтримки польської думки, які висловили слова вдячності ректорові, професорові Анатолієві Цьосю, деканові факультету, доцентові Володимирові Антонюку, завідувачеві кафедри, професорові Олександрові Семенову та координаторові проєкту від Університету, доцентові Марії Фенко.
![проєкт](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2020-10-26_19-49-41.jpg)
Упродовж двох тижнів молодь України та Польщі за допомогою віртуальної реальності знайомилися з творчістю Адама Міцкевича; шукали спільне в культурі, історії та традиціях обох народів. Для кращої організації онлайн-зустрічей координатор передав комп’ютерну техніку та висловив бажання подальшої активної співпраці.
![проєкт](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2020-10-26_19-49-42.jpg)
![проєкт](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2020-10-26_19-49-42_0.jpg)
Підсумком цікавої польсько-української інтеграції стало створення коміксу «Країна розкоші прослалась підо мною…»
http://edufakty.pl/2020/10/26/adam-mickiewicz-i-ukraina/