Студентська ліга сміху

12 жовтня на факультеті біології та лісового господарства відбувся конкурс «Студентська ліга сміху», у якому взяли участь першокурсники.

Студенти змагалися хто краще представить свою команду, показували гумористичні сценки, співали та танцювали, давали відповіді на смішні запитання. Активну участь у конкурсі взяло студентське самоврядування Університету.

Студентська ліга сміху

Організатори заходу – в. о. начальника відділу молодіжної політики та соціальної роботи Василь Закрева і студдекан факультету біології та лісового господарства Анастасія Дричик. Членами журі були декан факультету Олександр Журавльов, заступник декана з виховної роботи Оксана Фіщук, голова студентської ради Костянтин Мельничук і студдекан факультету філології та журналістики Анна Присяжна.

Студентська ліга сміху

Декан факультету біології та лісового господарства Олександр Журавльов подякував усім учасникам, вручив грамоти та цінні подарунки. Наповнені позитивом і шаленими емоціями студенти також дякували організаторам і рідному Університету!

Оксана ФІЩУК,

заступник декана з виховної роботи

факультету біології та лісового господарства

пн вт ср чт пт сб нд