![Дуальна освіта](/sites/default/files/styles/width_862/public/2020-11/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE06490.jpg?itok=AuNm54bL)
Студенти факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки приєдналися до реалізації програми з навчання за дуальною формою здобуття освіти.
3 листопада у конференц-залі вишу відбулося підписання тристоронніх угод про впровадження елементів дуальної форми здобуття освіти на факультеті філології та журналістики. На заході були присутні ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, завідувач кафедри соціальних комунікацій Олена Кошелюк, студенти-журналісти та представники видань «ВолиньPost», «Ти, я і вся сім’я» Юрій Сковорода й Оксана Самуляк.
Варто зазначити, що цією угодою на факультеті філології та журналістики розпочалося упровадження у навчання елементів дуальної форми здобуття освіти, як це вже практикується на факультетах іноземної філології; історії, політології та національної безпеки; економіки та управління; інформаційних технологій і математики.
Зокрема, можливість поєднувати навчання та роботу у ЗМІ отримали Анастасія Киричук, студентка ІІІ курсу освітньої програми «Журналістика та міжкультурна комунікація», Юлія Кравчук та Олександра Садова, студентки освітньої програми «Журналістика і соціальні комунікації».
«Дуже важливо максимально наближувати навчальний процес до практики. Чим більше наші студенти займатимуться практикою з тої чи тої спеціальності, тим краще вони будуть підготовлені. Сьогодні ми підпишемо угоду зі ЗМІ. Будь-який успішний університет може бути успішним лише за наявності тісної співпраці з владою, бізнесом і ЗМІ. Саме таке співробітництво дає хороший результат у підготовці майбутніх фахівців. Тому я із задоволенням підпишу ці угоди і вважаю, що це хороший засіб поліпшення якості освіти в Університеті», – сказав Анатолій Цьось.
Проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна додала, що студенти, які підуть працювати у ЗМІ, дуже вмотивовані, адже вони самі виявили бажання навчатися за такою системою. Також пані проректор висловила сподівання, що взаємодія з журналістами-практиками допоможе молоді підвищити їхній професійний рівень і на власні очі побачити реалії роботи.
Представниця газети «Ти, я і вся сім’я» Оксана Самуляк, яка також працює на кафедрі соціальних комунікацій, підтримала Наталію Благовірну і зазначила, що Університет дає теоретичну базу знань, а співпраця з виданнями сприятиме розвитку практичних навичок майбутніх журналістів.
Директор Інформаційного агентства «Волинь Post» Юрій Сковорода запевнив щодо забезпечення комфортних умов навчання для студентів і висловив сподівання на подальше співробітництво з вишем: «Ми надіємося на плідну співпрацю, адже ми маємо досвідчених журналістів, які готові ділитися своїми знаннями. Сподіваємося, що студенти принесуть нові ідеї, які також будуть цікаві для нас і наших читачів».
На завершення зустрічі сторони підписали договори та зробили спільне фото.
Андрій ПЕТРУШКО,
відділ зв’язків із громадськістю