![Студдекан факультету міжнародних відносин взяла участь у «Brave youth forum»](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-09/photo_2022-09-03_10-42-37%20%281%29.jpg?itok=Lcch052l)
Уперше від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну студентський декан факультету міжнародних відносин Анна Климовець долучилася до офлайн-заходу «Brave youth forum».
![Студдекан факультету міжнародних відносин взяла участь у «Brave youth forum»](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-09-02_21-20-47%20%282%29.jpg)
![Студдекан факультету міжнародних відносин взяла участь у «Brave youth forum»](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-09-02_21-20-50.jpg)
Із 18 по 21 серпня 2022 р. понад 130 молодих змінотворців навчалися, спілкувалися та обмінювалися досвідом роботи задля Перемоги України. Під час заходу представники команд-учасниць обговорили власний досвід із надання гуманітарної допомоги, волонтерство, участь в евакуації людей та допомогу ЗСУ. Також молодь обмінялася цінними контактами задля подальшої роботи й подискутувала про ментальне здоров’я під час війни.
![Студдекан факультету міжнародних відносин взяла участь у «Brave youth forum»](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-09-02_21-20-47.jpg)
Факультет міжнародних відносин
309 переглядів