![Роботодавці та викладачі напрацювали пропозиції з удосконалення ОПП «Хімія»](/sites/default/files/styles/width_862/public/2024-05/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-05-01_19-53-03-164.jpg?itok=lsLwIbHw)
На спільному засіданні кафедри неорганічної та фізичної хімії і кафедри органічної та фармацевтичної хімії обговорили освітньо-професійну програму «Хімія» першого бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю 102 Хімія.
Серед учасників зустрічі – декан факультету хімії та екології Лариса Марушко, гарант ОПП «Хімія» магістерського рівня Наталія Сливка, гарант ОНП «Синтез та дослідження властивостей неорганічних і органічних речовин» Любомир Гулай, викладачі, студенти, випускники, начальник цеху виробів з дроту СПТОВ «Модерн-Експо» Тарас Остапʼюк, завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Волинського НДЕКЦ МВС Василь Жилко, головний судовий експерт Волинського НДЕКЦ МВС Ілля Якимʼюк, начальник відділу забезпечення якості продукції ТОВ «Волиньхолдінг» Ігор Савчук.
![Роботодавці та викладачі напрацювали пропозиції з удосконалення ОПП «Хімія»](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-05-01_19-53-00-066.jpg)
Під час засідання розглянуто питання відповідності освітньо-професійної програми та навчального плану стандартам вищої освіти, запитам ринку праці й вимогам сьогодення. Роботодавці висловили задоволення рівнем підготовки випускників і внесли пропозиції щодо вивчення різнопланових вибіркових дисциплін.
![Роботодавці та викладачі напрацювали пропозиції з удосконалення ОПП «Хімія»](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-05-01_19-53-02-434.jpg)
Щиро дякуємо стейкхолдерам за високу оцінку роботи та конструктивні пропозиції.
Факультет хімії та екології