Перейти до основного вмісту

Проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці зустрілася з представниками студентства

зустріч

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариси Засєкіної та представників відділу міжнародних зв’язків Владислава Коломечюка й Ірини Татушко зі студдеканом Олександром Шумом і представником іноземних студентів Одуро Єбоа Габріелем.

Це перша зустріч студдекана та представника іноземних студентів у межах налагодження роботи, покращення навчального процесу й організації дозвілля іноземних й українських студентів.

 

Зокрема, студдекан Олександр Шум наголосив, що для студентів це хороша нагода для розширення міжкультурних зв’язків й обміну досвідом. Також він зазначив, що найближчим часом в Університеті заплановані заходи в межах відзначення Дня студента, до розробки яких долучиться й іноземна молодь.

 

Натомість Одуро Єбоа Габріель зазначив, що це вперше за останні роки навчання, коли він і решта іноземних студентів почали відчувати свою залученість до студентського життя та життя ВНУ імені Лесі Українки загалом.

 

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна зауважила, що таке співробітництво надалі буде тільки посилюватись, адже іноземні студенти – невід’ємний складник сучасного закладу вищої освіти.

 

239 переглядів

Всі новини

нд пн вт ср чт пт сб
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5