Перейти до основного вмісту
За програмою сертифікатного курсу «Мистецтво публічного виступу» вдосконалювали риторичну компетентність правники

10 червня успішно склали залік слухачі сертифікатного курсу факультету філології та журналістики «Мистецтво публічного виступу». Починаючи з квітня, за програмою курсу підвищували риторичну компетентність працівники юридичної компанії «Юр.Партнер».

Зауважимо, що аналогічну дисципліну за вибором мають змогу вивчати студенти Університету. Водночас представники бізнес-структур регіону, усвідомлюючи важливість упровадження інноваційних технологій, форм і методів роботи в сучасних умовах, нерідко обирають цей курс із переліку платних послуг як складник неформальної освіти.

Під час навчання слухачі вдосконалювали вміння вільно й ефективно спілкуватися державною мовою в сфері публічної комунікації, успішно організовувати різні види ділової взаємодії, зокрема бесіду, дискусію, перемовини, брифінг, пресконференцію, презентацію тощо. Основну увагу було зосереджено на засадах і технологіях створення текстів для прилюдних виступів у різних сферах професійної комунікації.

На тренінгу учасники навчання мали змогу відпрацювати навички застосування технологій якісного структурування інформації, використання засобів вербального та невербального психолого-комунікативного впливу для результативної взаємодії з авдиторією. Звісно, не обійшлося без студіювання дієвих технік аргументації та маніпулятивного впливу.

Окреме заняття курсу було присвячено можливостям використання інформаційних і комунікаційних технологій для підготовки та презентації публічного виступу, зокрема сучасних цифрових інструментів візуалізації.

На завершення кожен слухач отримав рекомендації та «лайфхаки» для подальшого самовдосконалення.

Після навчання враженнями поділилася Олена Крючкова: «Усім колективом пройшли сертифікатний курс Мистецтво публічного виступу. Дуже цікавий досвід і з користю проведений час. Поповнили теоретичні знання, почули практичні поради та рекомендації, відпрацьовували й аналізували свої помилки та зросли в майстерності виступів. Рекомендуємо усім, хто бажає вдосконалення».

 

Ірина ЛЕВЧУК,

кандидат філологічних наук,

доцент кафедри історії та культури української мови,

керівник сертифікатного курсу

 

1 перегляд

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4