Перейти до основного вмісту

Студентка Університету поєднуватиме навчання та роботу в турфірмі

студенти

Студентка факультету економіки та управління спеціальності «Менеджмент» Віталія Демидович поєднуватиме навчання та роботу в туристичній фірмі «Валерія». Про це стало відомо 22-го жовтня під час підписання договору про здобуття вищої освіти з використанням дуальної форми навчання.  

Завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Лариса Черчик розповіла, що фірма «Валерія» має дуже хорошу репутацію. Вона давно функціонує на ринку туристичних послуг. За її словами, студенти факультету вже працювали на цій фірмі. «Ми дуже довіряємо цьому бренду. Вважаємо, що наша студентка багато чого навчиться, здобуде цінні компетентності. Думаю, що це буде ефективне співробітництво», – заявила очільниця профільної кафедри. 

Директор фірми Валерія Гаврилевич зауважила, що рада такій можливості співпраці з Університетом: «Усе, що від мене залежить, усі знання, які я маю і здобула, я передам студентці. У нас комфортні умови роботи та хороший колектив». Очільниця турфірми розповіла, що в Луцьку відкрито близько 10 турагенцій, де працюють її вихованці. 

«Щиро вдячна вам, що ви говорите про те, що будете любити і навчати нашу студентку. Вона повинна використати цей шанс і засвоїти ті знання, які їй даватимуть. Цей досвід організації власної справи, підприємницької діяльності точно стане в пригоді», – заявила декан факультету економіки та управління Наталія Коленда. 

Ректор Анатолій Цьось подякував Валерії Гаврилевич за співпрацю. «Звертаюся до декана та завідувача кафедри. Формуйте на факультеті навчальний процес так, щоб студенти, які здобувають освіту за програмою подвійного диплома чи в проєктах із використанням дуальної форми навчання, мали підтримку», – заявив очільник вишу.  

Згодом Анатолій Цьось і Валерія Гаврилевич підписали договір. Завершилася зустріч спільним фото. 

 

Відділ зв’язків із громадськістю 

87 переглядів

Всі новини

нд пн вт ср чт пт сб
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2