![Студенти-психологи відвідали базу практики «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Пролісок”»](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-09/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-09-22_18-08-04-297%5B1%5D.jpg?itok=Zc9fZhRC)
21 вересня магістранти групи Пп-52 М (у межах проходження «Психоконсультативно-терапевтичної практики») та здобувачі вищої освіти групи Пп-62 М освітньо-професійної програми «Практична психологія (психологічне консультування та психотерапія)» (в межах «Переддипломної практики») відвідали базу практики – Державну реабілітаційну установу «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Пролісок”».
![Студенти-психологи відвідали базу практики «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Пролісок”»](/sites/default/files/inline-images/242700065_6136759276395047_7226357904365290068_n.jpg)
Директор закладу Людмила Казмірук і методист Руслана Мотовільська розповіли студентам про особливості роботи центру, його напрями діяльності та дітей, із якими вони працюють.
![Студенти-психологи відвідали базу практики «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Пролісок”»](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-09-22_17-59-18-092.jpg)
Гарант ОПП Мирослава Мушкевич зауважила, що кафедра практичної психології та психодіагностики й центр співпрацюють уже багато років, адже тут молодь здобуває потрібні вміння та навички для практичної роботи.
![Студенти-психологи відвідали базу практики «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Пролісок”»](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-09-22_17-59-21-985.jpg)
![Студенти-психологи відвідали базу практики «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Пролісок”»](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-09-22_20-48-41-094%5B1%5D.jpg)
Завідувач кафедри Людмила Магдисюк запросила працівників центру до участі у науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми практичної психології у Волинському регіоні», що відбудеться 26–27 листопада, а також доєднатися до навчання на курсах підвищення кваліфікації, що діють при кафедрі.
Куратор групи і відповідальна за практику на кафедрі Катерина Шкарлатюк подякувала Людмилі Валентинівні та Руслані Арсентіївні за допомогу та сприяння у навчальній діяльності студентів-практичних психологів.
![Студенти-психологи відвідали базу практики «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Пролісок”»](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-09-22_20-48-45-192.jpg)
Кафедра практичної психології та психодіагностики