![Студенти-філологи пройшли психологічний тренінг](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-12_11-50-55-691.jpg?itok=bbLclhlE)
7 жовтня першокурсники факультету філології та журналістики, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Українська мова та література. Світова література», взяли участь у психологічному тренінгу, присвяченому проблемам адаптації до освітнього середовища Університету, питанням взаємодії в новому колективі, подоланню відчуття тривоги в передсесійний період. Спілкувалася зі здобувачами освіти керівник психологічної служби ВНУ імені Лесі Українки, кандидат психологічних наук Тетяна Кулик.
![Студенти-філологи пройшли психологічний тренінг](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-12_11-51-09-714.jpg)
Під час заняття учасники пройшли анкетування щодо особистих уподобань і шляхів покращення навчального процесу, обговорили алгоритми ефективної організації робочого часу та відпочинку, поділилися враженнями про перший навчальний місяць тощо. Водночас кожен охочий отримав персональну консультацію психолога.
![Студенти-філологи пройшли психологічний тренінг](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-12_11-50-55-302.jpg)
![Студенти-філологи пройшли психологічний тренінг](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-12_11-50-55-910.jpg)
![Студенти-філологи пройшли психологічний тренінг](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-12_11-51-05-902.jpg)
![Студенти-філологи пройшли психологічний тренінг](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-12_11-51-11-361.jpg)
На завершення зустрічі визначили тематику наступного спілкування, а також траєкторії для особистісного саморозвитку здобувачів освіти з урахуванням порад практичного психолога.
![Студенти-філологи пройшли психологічний тренінг](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-12_11-51-09-076.jpg)
![Студенти-філологи пройшли психологічний тренінг](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-12_11-51-07-868.jpg)
Ірина ЛЕВЧУК,
гарант ОПП «Українська мова та література.
Світова література»