![Студентам організували тренінг у секторі гідробіології Волинського ЦГМ](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-10/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-05_20-54-44-023.jpg?itok=2tIaHiJH)
Для забезпечення практичної спрямованості освітнього процесу для студентів Гідр-22 групи ОПП «Гідрологія» доцент кафедри фізичної географії Ірина Нетробчук організувала і провела тренінг щодо визначення назв водних макрофітів у секторі гідробіології Волинського ЦГМ у межах співпраці з роботодавцями. Захід відбувся 5 жовтня.
![Студентам організували тренінг у секторі гідробіології Волинського ЦГМ](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-05_20-54-45-373.jpg)
![Студентам організували тренінг у секторі гідробіології Волинського ЦГМ](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-05_20-54-45-555.jpg)
![Студентам організували тренінг у секторі гідробіології Волинського ЦГМ](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-05_20-54-46-307.jpg)
Учасники тренінгу навчилися розпізнавати водні рослини за атласом-визначником і комп’ютерною програмою PlantNet. Також студенти спостерігали під мікроскопом МБС-1 і цифровим мікроскопом листки водопериці колосистої та краплі води, взятої з відібраної проби у р. Сапалаївка, щоб побачити сукупність мікроскопічних і дрібних організмів, що мешкають у водоймі. Крім того, учасники тренінгу ознайомилися з експозиціями водоростей та іншими вищими рослинами, що зростають в інших країнах світу.
![Студентам організували тренінг у секторі гідробіології Волинського ЦГМ](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-05_21-19-36-871.jpg)
![Студентам організували тренінг у секторі гідробіології Волинського ЦГМ](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-05_20-54-46-789.jpg)
Захід відбувся в атмосфері розкутості та свободи спілкування між учасниками групи. Під час тренінгу значна увага була приділена практичним умінням. Студентам сподобався такий формат проведення практичного заняття, оскільки він робить навчання цікавішим.
![Студентам організували тренінг у секторі гідробіології Волинського ЦГМ](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-10-05_20-54-45-012.jpg)
Географічний факультет