![«Луцьк – приємне відкриття»](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-10/1_0.jpg?itok=H2UT5upq)
Під такою назвою 5 жовтня відбулася зустріч здобувачів вищої освіти за галуззю знань 24 «Сфера обслуговування» освітньо-професійних програм «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» з очільником Управління туризму та промоції міста Луцька Катериною Теліпською. Модератор заходу – доцент Ольга Ільїна.
Під час зустрічі обговорено сучасний стан, динаміку та перспективи туристичної діяльності обласного центру. Особливу увагу приділено співпраці Луцької міської ради й кафедри туризму та готельного господарства в освітній галузі.
![«Луцьк – приємне відкриття»](/sites/default/files/inline-images/3_14.jpg)
Катерина Василівна відповіла на актуальні питання науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти. Накреслені шляхи подальшої співпраці ЗВО та Луцької міської ради щодо розвитку туристичної діяльності.
![«Луцьк – приємне відкриття»](/sites/default/files/inline-images/2_15.jpg)
Кафедра туризму та готельного господарства