Зустріч психологів зі стейкхолдерами у межах діяльності проєкту «Мандрівні табори європейської молоді. Інклюзія та толерантність. Назустріч Європі»

У межах третього дня плідної діяльності виграного кафедрою педагогічної та вікової психології (модератор – кандидат психологічних наук, доцент Оксана Іванашко) проєкту Євросоюзу «Мандрівні табори європейської молоді. Інклюзія та толерантність. Назустріч Європі» відбулася зустріч викладачів зі стейкхолдерами – методистами навчально-методичного кабінету психологічної служби управління освіти Луцької міської ради Світланою Кириленко та Валентиною Стасюк.

Було розглянуто широке коло актуальних психолого-педагогічних проблем: від психологічних особливостей запровадження інклюзії до специфіки ревіталізаційного супроводу депривованих дітей. Ключовий вектор – обговорення тих змістово-тематичних блоків, які наповнюють освітньо-професійну програму фахової підготовки магістрантів-психологів, насамперед для їхнього вдосконалення згідно з найактуальнішими запитами з боку реальної освітянської практики. Фахівці-методисти запропонували розширити блок психологічної роботи з девіантними дітьми, зокрема поглибити висвітлення магістрантам проблем різновидових інтернет-адикцій, а також детальніше презентувати особливості прояву та превенції сексуальних девіацій.

Атмосфера інтелектуального взаємозбагачення теоретичними концептами й емпіричними здобутками пронизувала не лише сьогоднішню зустріч, але й виступає основною ознакою співпраці викладачів факультету психології зі школами й управлінням освіти нашого міста.

Дарія ГОШОВСЬКА,

кандидат психологічних наук,

доцент кафедри педагогічної та вікової психології,

голова Волинського відокремленого підрозділу