![НТАіС](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-10/IMG_0813.jpg?itok=mAY0knxF)
3 жовтня у ВНУ імені Лесі Українки відбулися збори Наукового товариства аспірантів і студентів (НТАіС). Куратор Ольга Караїм привітала присутніх із початком навчального року й ознайомила з порядком денним.
Голова НТАіС Вікторія Горбач представила звіт про роботу, виконану упродовж 2021–2022 н. р. Зазначено, що наукове товариство у повному обсязі виконало заплановані заходи згідно із затвердженим планом минулого року. Так, відбулися круглі столи, тренінги, семінари, дебати, лекції, присвячені Дню академічної доброчесності; заходи у межах проведення Днів науки–2022 під гаслом «Стійкість в умовах війни»; науково-практична конференція «Молода наука Волині»; підписання Меморандуму про партнерство із науковими товариствами ЗВО партнерів тощо.
![НТАіС](/sites/default/files/inline-images/IMG_0780.jpg)
Куратор НТАіС Ольга Караїм обговорила з присутніми ключові моменти долучення товариства до волонтерської допомоги нашим захисникам. Гостем заходу став керівник волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський. Він розповів про діяльність волонтерів і подякував за підтримку, організовану товариством.
![НТАіС](/sites/default/files/inline-images/IMG_0785.jpg)
Професор кафедри експериментальної фізики, інформаційних та освітніх технологій Олександр Мартинюк обговорив із учасниками зборів напрями допомоги, спрямованої на підтримку ЗСУ, які здійснюються на базі Навчально-наукового фізико-технологічного інституту, а також аспекти спільної подальшої співпраці.
![НТАіС](/sites/default/files/inline-images/IMG_0797.jpg)
![НТАіС](/sites/default/files/inline-images/IMG_0809.jpg)
Заключним етапом дійства стало затвердження плану роботи НТАіС на 2022–2023 н. р.
Наукове товариство аспірантів і студентів