Перейти до основного вмісту
конференція

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулась ХV Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень».

 

Захід відбувся в рамках щорічного Фестивалю науки.

 

Стартувала конференція 12 травня в актовій залі головного корпусу Університету за участі  ректора Анатолія Цьося та проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариси Засєкіної.

конференція

Куратор Наукового товариства аспірантів і студентів Ольга Караїм зазначила, що цьогоріч до збірника тез увійшло 269 публікацій. Учасниками заходу стали 525 молодих науковців як нашого вишу, так і інших закладів вищої освіти.

конференція

Із привітанням до учасників конференції звернулися ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна, проректор з наукової роботи Волинської православної богословської академії прот. Владислав Фульмес.

конференція

«Дуже приємно, що Університет, якому виповнюється 80 років має свою освітню традицію, яка поєднує історичні освітні традиції та сучасні технології, що дозволяє нам бути успішними та займати високі місця у різноманітних конкурсах і рейтингах. Ми пропонуємо студентам безкоштовний варіант подвійного диплому, ми також одні з найкращих за дуальною освітою. Вже понад 200 студентів навчаючись працюють на виробництві. Але дуже яскравою і гарною подією є наша щорічна конференція «Молода наука Волині», - сказав Анатолій Цьось і подякував організаторам та учасникам конференції та побажав плідної роботи, дискусій та хороших результатів.

 

«Наша сьогоднішня конференція відбувається в рамках Фестивалю науки, який ми намагаємося зробити максимально наближеним до нашої луцької громади. За допомогою багатьох різноманітних заходів ми хочемо прокласти місточок між громадою та Університетом і показати для кожного лучанина що наука – це дуже цікаво. Вона не є абстрактною, віддаленою від життя, а приносить користь. Я думаю, що всі сьогоднішні презентації мають практичну значущість. Бажаю науковцям, щоб те, що ви сьогодні будете представляти, ви не відклали на полиці, а розвивали ваші напрацювання і досягали успіхів», - сказала проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариси Засєкіної.

конференція

На пленарному засіданні представлено доповіді доцента ВНУ імені Лесі Українки Андрія Моренчука на тему: «Форми політичних режимів, або чому важливо розуміти, що демократія буває різною»; студентки ВНУ імені Лесі Українки Вікторії Горбач – «Забруднення атмосферного повітря Волинської області: сучасний стан та основні проблеми»; аспірантки ВНУ імені Лесі Українки Світлани Федонюк – «Документальний активізм» в сучасній Україні»

конференціяконференціяконференціяконференція

Учасники конференції взяли участь у 26 секційних (підсекційних) засіданнях. У межах «Молодої науки Волині» відбувся конкурс на кращі доповіді. Переможців представлено у розрізі секцій:

 

Секція 1. Біологія та лісове господарство – Тетяна Веремій, Марія Ткач;

Секція 2. Богослов’я, філософія, релігієзнавство – Микола Кухарук;

Секція 3. Географія, землеустрій, туризм, готельно-ресторанна справа –Вікторія Горбач, Віталій Давидюк ;

Секція 4. Екологія та хімія – Юлія Німець;

Секція 5. Економіка і управління, міжнародні економічні відносини –Анастасія Звірко, Ольга Курдельчук;

Секція 6. Філологія – Іванна Осіпович, Марина Доротюк, Ірина Каленікова, Анастасія Корольчук, Христина Іващишин;

Секція 7. Інформаційні технології та математика –Яна Дмитрук, Катерина Падалко, Анна Мариньоха, Денис Караханов;

Секція 8. Медицина – Анна Ющук;

Секція 9. Історія і політологія – Ксенія Цведель, Любов Жалай;

Секція 10. Культура і мистецтво – Анастасія Шимчук;

Секція 11. Педагогічна освіта та соціальна робота – Дмитро Ляховський;

Секція 12. Право – Вікторія Пальонка;

Секція 13. Психологія та соціологія – Лілія Ляшко, Юлія Хвесик;

Секція 14. Фізика – Анна Налепа;

Секція 15. Фізична культура і спорт – Юлія Приступа, Ярина Торчинська.

Переможців конкурсу нагороджено дипломами.

Ознайомитися з матеріалами конференції можна на сторінці Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» за посиланням.

46 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4