Перейти до основного вмісту
Стартував конкурс українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2022–2023 роки

Міністерство освіти і науки України та Національна агенція академічних обмінів Республіки Польща (NAWA) оголошують конкурс спільних науково-дослідних проєктів на 2022–2023 роки.

Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, наукових установ і підприємств обох країн.

Прийом документів триває з 7 вересня по 31 жовтня 2021 року.

Проєктні пропозиції приймають за такими пріоритетними напрямами:

· комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовані, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);

· енергетичний менеджмент й енергоефективність;

· екологія й управління навколишнім середовищем;

· науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найпоширенішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг і генетика;

· нові речовини та матеріали;

· соціальні та гуманітарні науки;

· оборонні технології.

Зазначення пріоритетного напряму у формі заявки обов’язкове!

Для участі в конкурсі треба подати такі документи:

1. Супровідний лист (1 примірник, скан-копія не допускається). Вимоги: бланк установи-заявника адресований на ім’я заступника міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції О. І. Шкуратова; текст у довільній формі із зазначенням назви спільного проєкту, пріоритетного напряму, ПІБ наукового керівника та переліку додатків. Обов’язково зазначити, що дослідження за темою проєкту не фінансується з держбюджету в межах інших конкурсів.

2. Форма заявки на участь у конкурсі (2 паперові примірники заявки; скан-копія сторінок із підписами та печаткою від польського партнера допускається; сторінки з підписами та печаткою від української сторони – лише в оригіналі). Вимоги: двомовна (заповнюється послідовно українською й англійською мовами в одному файлі). Вимоги до всіх пунктів заявки наводяться у файлі заявки.

3. Лист-підтвердження від польського партнера-керівника проєкту (1 примірник; скан-копія листа допускається). Вимоги: бланк установи-партнера адресований на ім’я керівника установи-заявника; текст у довільній формі із

зазначенням прізвищ керівників проєкту, назви спільного проєкту, яка має співпадати з назвою проєкту у формі заявки.

4. Акт експертизи на відкриту публікацію матеріалів за темою проєкту (1 примірник, скан-копія не допускається). Вимоги: експертна комісія установи затверджує висновок, у якому зазначено, що матеріали проєктної пропозиції не містять відомостей, заборонених до відкритого опублікування; текст у довільній формі.

5. CV українського та польського наукових керівників проєкту (по 1 примірнику). Вимоги: CV кожного керівника оформлюють двома мовами – українською й англійською; текст у довільній формі.

6. Заповнити Google-анкету, до якої обов’язково додати заповнену заявку у форматах *.doc та *.pdf. Google-анкету краще заповнювати після підготовки всіх зазначених документів.

Детальні умови участі на сайті Міністерства освіти і науки України.

Науково-дослідна частина

248 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2