Перейти до основного вмісту

Онлайн консультації про підготовку проєктних заявок на відкриті конкурси, оголошені МОН України та міжнародними фондами

Сектор науки та міжнародної співпраці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Ларисою Засєкіною від початку запровадження карантину перейшов на дистанційний режим роботи за допомогою університетського порталу Office–365, який надає широкий спектр інструментів для здійснення комунікації онлайн. Отриманий досвід роботи, і далі забезпечуватиме активну взаємодію.

 

Сектор науки та міжнародної співпраці радо проконсультує викладачів, які мають намір брати участь у різноманітних проєктах, стосовно особливостей пошуку партнерів, документальної підготовки проєктних заявок та ін. Отримати пояснення можна в режимі електронної пошти science-dep@eenu.edu.ua, inter-dep@eenu.edu.ua. Після отримання вашого запиту ви одразу отримаєте зворотній зв’язок. Також анонсуємо вебінари, присвячені висвітленню тих питань, які виникають найчастіше.

 

Зокрема відкрито три конкурси українсько-австрійських, українсько-латвійських та українсько-чеських науково-дослідних проєктів за різними напрямами.

 

Окрім того, Європейська комісія продовжила до 22 квітня 2020 року кінцеві терміни подання проєктних заявок за більшістю пріоритетів напряму «Інформаційні та комунікаційні технології».

 

Водночас запрошуємо вчених університету, які мають науковий ступінь, наукові публікації та досвід дослідницької діяльності, долучитися до формування реєстру експертів для проведення наукової експертизи проєктних пропозицій, які будуть подаватися до Національного Фонду досліджень України на конкурс проєктів з виконання наукових та науково-технічних досліджень і розробок для отримання грантової підтримки. Заявку можна подати за посиланням.

 

Продовжуємо інформаційно-методичний супровід для формування та подання заявки на отримання Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір. Запити надсилати на адресу: science-dep@eenu.edu.ua.

 

Стежте за останніми новинами науки та міжнародної роботи на відповідних сайтах: https://ra.eenu.edu.ua, https://inter-dep.eenu.edu.ua.  


Зберігайте спокій та піклуйтеся про своє здоров’я.

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове

1 перегляд

Всі новини

нд пн вт ср чт пт сб
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31