фестиваль науки

Першим заходом стала мотиваційна зустріч від Ради молодих учених ВНУ імені Лесі Українки з успішними науковцями Університету в сферах філології, історії, біології та технічних наук.

«Наші спікери – це люди, які зможуть на власному прикладі показати, що наука – це не обов’язково щось складне та незрозуміле. Вона може бути улюбленою справою життя. Мета нашої зустрічі – посприяти розвитку внутрішньої мотивації студентів займатися наукою», – сказав голова Ради молодих учених Університету Геннадій Голуб.

фестиваль науки

Зі вступним словом виступила доктор психологічних наук, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна: «Я дуже рада, що фестиваль науки відкриваєте саме ви і саме цим цікавим івентом. Адже асоціації зі словом “наука” часто дещо не дуже позитивні. Однак точно можу сказати, що наука – це чудово. Я ні на мить не пошкодувала, що обрала цей шлях. Тим паче у нашому Університеті наукова спільнота дуже дружня. Завжди можна знайти однодумців!»

фестиваль науки

Спікерами заходу стали фахівець із фізіології людини і тварин, кандидат біологічних наук, доцент Ілля Кузнєцов; експерт із питань галузевого машинобудування та легкої промисловості ЛНТУ, доктор технічних наук Тетяна Головенко; експерт із питань психолінгвістики та перекладу, доктор філологічних наук Сергій Засєкін; експерт із історії Волині Тетяна Яцечко-Блаженко.

фестиваль науки

«Сьогоднішнє засідання особливе, адже його мета – поділитися досвідом із молодими ученими, розповісти про те, як справлятися з труднощами. Було цінно послухати колег-науковців про їхні досягнення, про важливість вивчення мов, про академічну доброчесність. Такі заходи мотивують. Маю надію, що молоді учені дізналися багато нового і зможуть використати досвід із користю для своїх наукових проєктів», – поділилася враженнями Тетяна Яцечко-Блаженко.
Після завершення виступів науковці спілкувалися зі студентами та відповідали на їхні запитання.

фестиваль наукифестиваль наукифестиваль наукифестиваль наукифестиваль науки

Відділ інформаційної політики

пн вт ср чт пт сб нд