Перейти до основного вмісту
фестиваль науки

Першим заходом стала мотиваційна зустріч від Ради молодих учених ВНУ імені Лесі Українки з успішними науковцями Університету в сферах філології, історії, біології та технічних наук.

«Наші спікери – це люди, які зможуть на власному прикладі показати, що наука – це не обов’язково щось складне та незрозуміле. Вона може бути улюбленою справою життя. Мета нашої зустрічі – посприяти розвитку внутрішньої мотивації студентів займатися наукою», – сказав голова Ради молодих учених Університету Геннадій Голуб.

фестиваль науки

Зі вступним словом виступила доктор психологічних наук, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна: «Я дуже рада, що фестиваль науки відкриваєте саме ви і саме цим цікавим івентом. Адже асоціації зі словом “наука” часто дещо не дуже позитивні. Однак точно можу сказати, що наука – це чудово. Я ні на мить не пошкодувала, що обрала цей шлях. Тим паче у нашому Університеті наукова спільнота дуже дружня. Завжди можна знайти однодумців!»

фестиваль науки

Спікерами заходу стали фахівець із фізіології людини і тварин, кандидат біологічних наук, доцент Ілля Кузнєцов; експерт із питань галузевого машинобудування та легкої промисловості ЛНТУ, доктор технічних наук Тетяна Головенко; експерт із питань психолінгвістики та перекладу, доктор філологічних наук Сергій Засєкін; експерт із історії Волині Тетяна Яцечко-Блаженко.

фестиваль науки

«Сьогоднішнє засідання особливе, адже його мета – поділитися досвідом із молодими ученими, розповісти про те, як справлятися з труднощами. Було цінно послухати колег-науковців про їхні досягнення, про важливість вивчення мов, про академічну доброчесність. Такі заходи мотивують. Маю надію, що молоді учені дізналися багато нового і зможуть використати досвід із користю для своїх наукових проєктів», – поділилася враженнями Тетяна Яцечко-Блаженко.
Після завершення виступів науковці спілкувалися зі студентами та відповідали на їхні запитання.

фестиваль наукифестиваль наукифестиваль наукифестиваль наукифестиваль науки

 

Відділ інформаційної політики

158 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4