Перейти до основного вмісту
Національним фондом досліджень України оголошено конкурс проєктів

Національним фондом досліджень України оголошено конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для безпеки і сталого розвитку України».

Конкурс проводиться з 5 липня до 1 грудня 2021 року.

Тематичні напрями конкурсу:

 • діагностика, профілактика, лікування, моделювання, прогнозування і подолання наслідків соціально значущих та соціально-небезпечних захворювань людини;
 • екологічна безпека та антропогенний тиск (в тому числі, хімічна, біологічна, радіоактивна та інші кризи);
 • раціональне використання природних ресурсів, охорона навколишнього середовища; продовольча безпека і створення сталих систем агровиробництва та переробки продуктів харчування;
 • нові виклики безпеці людини за особливих умов: подоланням наслідків тимчасової окупації територій та їх ревіталізація;
 • загроза тероризму, енергетична та кібернетична безпека.

Тривалість реалізації проєктів та їх фінансування

 Проєкти з терміном виконання 2 роки Проєкти з терміном виконання 3 роки
2022 р.                              2023 р. 2022 р.                 2023 р.                          2024 р. 
3 млн грн                    3,5 млн грн 3 млн грн          3,5 млн грн                     3,5 млн грн

Документи подаються в електронній формі шляхом заповнення заявки на одержання грантової підтримки на офіційному веб-сайті Фонду (https//nrfu. org. ua) українською та англійською мовою (з використанням автоматизованої системи «Конкурси проєктів НФДУ»).

Для подання заявки науковий керівник та виконавці проєкту мають пройти процедуру попередньої реєстрації на офіційному веб-сайті Фонду.

Перелік документів, які подаються учасником конкурсу:

 1. Заявка на одержання грантової підтримки (подається в електронному вигляді (українською та англійською мовами) і завіряється електронним цифровим підписом наукового керівника проєкту).
 2. Згода авторів проєкту на його виконання (для чого проставляється відмітка через особистий кабінет виконавця з використанням електронного цифрового підпису).
 3. Згода керівника установи на виконання проєкту (сканована копія згоди за підписом керівника установи у форматі PDF) (українською мовою).
 4. Згода керівника організації-субвиконавця на виконання проєкту (сканована копія згоди за підписом керівника організації/установи/підприємства у форматі PDF) (українською мовою).
 5. Довідка (українською мовою) з місця роботи наукового керівника проєкту із зазначенням, що керівник проєкту працює за основним місцем роботи в установі, від імені якої подається заявка (сканована копія згоди за підписом керівника установи в форматі PDF).
 6. Заява за підписом керівника учасника конкурсу щодо відповідності учасника конкурсу пункту 5 критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на проведення наукових досліджень, технічний розвиток та інноваційну діяльність, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 118 (українською мовою).

Детальні умови проведення конкурсу

Для отримання інформації, пов’язаної з проведенням конкурсного відбору та поданням проєктів, будь ласка, звертайтеся до контактних осіб Фонду: natsci.2021.01@nrfu.org.ua – питання щодо подання проєктів із природничих, технічних наук і математики;   lifesci.2021.01@nrfu.org.ua – питання щодо подання проєктів із біології, медицини і аграрних наук; socsci.2021.01@nrfu.org.ua  – питання щодо подання проєктів із соціальних та гуманітарних наук.

Телефон для довідок: +(38) 044 298 16 29; електронна пошта для довідок – nrfu@nrfu.org.ua  Веб-сайт: https://nrfu.org.ua/

Із питань технічної підтримки, будь ласка, звертайтеся на ел. адресу support@nrfu.org.ua

За інформацією Національного фонду досліджень України

86 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1