На кафедрі фізичної географії заслухали звіти здобувачів третього освітньо-наукового рівня

У вівторок, 14 вересня, відбулося засідання кафедри фізичної географії географічного факультету, на якому здобувачі третього освітньо-наукового рівня прозвітували щодо своїх освітніх і наукових здобутків за 2020–2021 н. р.

Під час атестації здобувачів також відбулося дискусійне обговорення та професійне консультування з боку «критичної маси» фахівців за обраним напрямом наукових досліджень. Зокрема, свої зауваження та пропозиції стосовно дисертаційних робіт аспірантів висловили завідувач кафедри фізичної географії, професор Василь Фесюк, доценти Михайло Мельнійчук і Ніна Тарасюк.

Географічний факультет

1 перегляд