![Ефективне спілкування – одна з провідних навичок успішного майбутнього](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-05/photo_2021-05-11_22-39-27%20%282%29.jpg?itok=ry241hft)
Із нагоди Фестивалю науки факультет психології та соціології відвідали лідери учнівського парламенту міста Луцька. Школярі стали активними учасниками тренінгу «Ефективне спілкування – шлях до успіху!». Тренер – Наталія Коструба, старший викладач кафедри загальної і соціальної психології та соціології, куратор наукового товариства факультету.
Тренінг розпочався з обговорення теми «Що ж таке успіх і які його складники». Одні з важливих елементів успіху – фізичне та психічне здоров’я. Тому психологічне благополуччя – важлива актуальна сфера, над якою потрібно працювати для досягнення успіху.
![Ефективне спілкування – одна з провідних навичок успішного майбутнього](/sites/default/files/inline-images/photo_2021-05-11_22-39-28%20%283%29.jpg)
Наступна частина тренінгу пройшла у формі активної взаємодії та спілкування. Учні розвивали навички невербального спілкування, виконуючи вправу «Будинок». Обговорювали та демонстрували жести впевненості та нерішучості. Ознайомилися з формулою ефективного спілкування STEPS. Навички командної роботи й ефективного спілкування відпрацьовували під час реалізації вправи «Вавилонська вежа».
Закінчилася зустріч обговоренням важливості психологічних знань і вмінь у сучасному світі. Наталія Коструба запросила школярів на факультет психології та соціології для здобуття професійного фаху.
![Ефективне спілкування – одна з провідних навичок успішного майбутнього](/sites/default/files/inline-images/photo_2021-05-11_22-39-28.jpg)
![Ефективне спілкування – одна з провідних навичок успішного майбутнього](/sites/default/files/inline-images/photo_2021-05-11_22-39-26.jpg)
Факультет психології та соціології вдячний за співпрацю лідерам учнівського парламенту міста Луцька та кураторові міського учнівського парламенту Валентині Стаднік.
Наталія КОСТРУБА,
заступник декана факультету психології
та соціології з наукової роботи