![Аспірантка факультету хімії, екології та фармації успішно захистила дисертацію за спеціальністю 102 Хімія](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-08/pro-m442yTO1.jpeg?itok=SzZjS861)
3 серпня 2023 року у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбувся публічний захист дисертації аспірантки 4-го року навчання Орисі Березнюк на тему «Фазові рівноваги, склоутворення і властивості проміжних фаз у системах Cu(Ag)2S – Ge(Sn)S2 – As(Sb)2S3 (P2S5)». Науковий керівник – кандидат хімічних наук, професор Людмила Василівна Піскач.
Дисертацію прийняла до захисту спеціалізована вчена рада в складі Любомира Гулая – доктора хімічних наук, професора, завідувача кафедри хімії та технологій факультету хімії, екології та фармації Волинського національного університету імені Лесі Українки (голова ради), Інни Іващенко – кандидата хімічних наук, професора кафедри хімії та технологій факультету хімії, екології та фармації Волинського національного університету імені Лесі Українки (рецензент), Галини Мирончук – доктора фізико-математичних наук, професора, директора Навчально-наукового фізико-технологічного інституту Волинського національного університету імені Лесі Українки (рецензент), Володимира Бабіжецького – доктора хімічних наук, старшого дослідника, провідного наукового співробітника кафедри неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка (офіційний опонент), Олександра Кохана – кандидата хімічних наук, доцента кафедри неорганічної хімії Ужгородського національного університету (офіційний опонент).
![Аспірантка факультету хімії, екології та фармації успішно захистила дисертацію за спеціальністю 102 Хімія](/sites/default/files/inline-images/pro-1kvr3UmJ.jpeg)
Рішенням разової спеціалізованої вченої ради Орисі Березнюк одностайно присуджено науковий ступінь доктора філософії за спеціальністю 102 Хімія.
Вітаємо аспірантку і її наукового керівника з успішним захистом дисертації та зичимо подальших професійних й особистих звершень!
Факультет хімії, екології та фармації