Комунікації – ключ до успіху

Із нагоди Міжнародного дня студента на факультеті психології та соціології відбувся науково-популярний онлайн-вебінар «Комунікації – ключ до успіху!» Спікер – Наталія Коструба, старший викладач кафедри загальної і соціальної психології та соціології, куратор наукового товариства факультету.

Навички ефективної комунікації – важливий чинник успіху в будь-якій сфері сучасного життя. Побудувати кар’єру, знайти надійних друзів, влаштувати особисте життя, домогтися успіху та визнання неможливо без уміння ефективного спілкування. Ефективні комунікації (навички самопрезентації онлайн і офлайн, ведення переговорів, поведінки в критичних ситуаціях при спілкуванні, під час конфліктів) – елементи Soft skills, які визнані найважливішими навичками майбутнього.

Комунікації – ключ до успіху

Студенти обговорили важливість вміння домовлятися та знаходити взаєморозуміння в усіх сферах життя. Дізнались основні правила ефективних комунікацій, розглянули вербальні та невербальні правила гри, познайомилися з системою STEPS і техніками зниження емоційної напруги співрозмовника.

Відпрацювання навичок ефективних комунікацій відбувалось у формі активної студентської дискусії. Адже найкращий спосіб стати успішним комунікатором – це багато практики!

Наталія КОСТРУБА,

заступник декана факультету психології

та соціології з наукової роботи

нд пн вт ср чт пт сб