Перейти до основного вмісту

НАГЛЯДОВА РАДА

Мета діяльності Наглядової ради Університету – сприяння розробці стратегії та розв’язанню перспективних завдань його розвитку, залучення фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності з основних напрямів розвитку і здійснення контролю за їх використанням, ефективній взаємодії Університету з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності і конкурентоспроможності Університету, здійснення громадського контролю за його діяльністю, для здійснення нагляду за управлінням майном Університету, додержанням мети його створення. 

 

До складу Наглядової ради Волинського національного університету імені Лесі Українки відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 962 від 24.07.2020 р. н. уведено: 

Палицю Ігоря Петровича, політика, державного діяча, заслуженого економіста України, народного депутата України, секретаря Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, а також затверджено його головою Наглядової ради.   

Товстенюка Олександра Віталійовича, голову правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», кандидата економічних наук, а також затверджено його заступником голови Наглядової ради. 

Левандовського Віктора Сергійовича, директора ТОВ InternetDevels, а також затверджено його секретарем Наглядової ради.  

Констанкевич Ірину Мирославівну, політика, науковця, громадську діячку, доктора філологічних наук, доцента, народного депутата України, першого заступника голови Комітету Верховної ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.  

Ковальчука Андрія Трохимовича, Героя України, генерал-майора Збройних сил України, начальника штабу – першого заступника командувача Десантно-штурмових військ Збройних сил України.  

Зінкевича Тимофія Семеновича (Михаїла), релігійного діяча, доктора богослов’я, архієрея Православної церкви України, митрополита Луцького і Волинського.  

Корсака Віктора Івановичаголову правління Volwest Group, фундатора Музею сучасного українського мистецтва Корсаків.  

Івшину Ларису Олексіївну, головного редактора Всеукраїнської газети «День».  

Пилипюка Петра Павловича, генерального директора міжнародної компанії Modern-Expo Group.