Проєкт
ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ
Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
23 червня 2020 р.
Порядок денний:
1. Присвоєння вчених звань:
1) професора по кафедрі іноземних мов гуманітарних спеціальностей – доктору педагогічних наук Гусак Людмилі Євгенівні;
2) професора по кафедрі історії та культури української мови – кандидату філологічних наук Громику Юрію Васильовичу;
3) доцента по кафедрі міжнародних економічних відносин та управління проєктами – кандидату економічних наук Корнелюк Ользі Антонівні;
4) доцента по кафедрі педагогічної та вікової психології – кандидату психологічних наук Мудраку Ігорю Аркадійовичу;
5) доцента по кафедрі ботаніки і методики викладання природничих наук – кандидату біологічних наук Фіщук Оксані Сергіївні;
6) доцента по кафедрі алгебри і математичного аналізу – кандидатові фізико-математичних наук Федуник-Яремчук Оксані Володимирівні;
7) доцента по кафедрі кримінального права і процесу – кандидатові юридичних наук Карпінській Наталії Володимирівні;
8) доцента по кафедрі прикладної лінгвістики – кандидатові філологічних наук Каліщук Діані Миколаївні.
Вибори на посади завідувачів кафедр:
1) завідувача кафедри історії та культури української мови – кандидата філологічних наук, професора Богдан Світлану Калениківну;
2) завідувача кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук – кандидата біологічних наук, доцента Зінченко Марію Олександрівну;
3) завідувача кафедри хореографії – кандидата мистецтвознавства, доцента Косаковську Лесю Петрівну;
4) завідувача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну – кандидата мистецтвознавства, доцента Авраменка Дмитра Костянтиновича;
5) завідувача кафедри здоров’я людини та фізичної терапії – доктора наук з фізичного виховання та спорту, професора Андрійчук Ольгу Ярославівну;
6) завідувача кафедри здоров’я і фізичної культури – кандидата наук з фізичного виховання та спорту Вольчинського Анатолія Ярославовича;
7) завідувача кафедри теорії спорту та фізичної культури – доктора наук з фізичного виховання та спорту, професора – Альошину Аллу Іванівну;
8) завідувача кафедри теорії фізичного виховання та рекреації – доктора педагогічних наук, професора Бєлікову Наталію Олександрівну;
9) завідувача кафедри фітнесу та циклічних видів спорту – кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента Індику Світлану Ярославівну;
10) завідувача кафедри теорії та історії держави і права – доктора юридичних наук, професора Яцишина Михайла Михайловича;
11) завідувача кафедри органічної хімії та фармації – кандидата хімічних наук, доцента Сливку Наталію Юріївну;
12) завідувача кафедри туризму та готельного господарства – доктора географічних наук, професора Ільїна Леоніда Володимировича;
Вибори на посади професорів кафедр:
1) професора кафедри історії та культури української мови – кандидата філологічних наук, професора Богдан Світлану Калениківну;
2) професора кафедри української мови – доктора філологічних наук, професора Костусяк Наталію Миколаївну;
3) професора кафедри української мови – доктора філологічних наук, професора Межова Олександра Григоровича, доктора філологічних наук, професора.
4) професора кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук – доктора біологічних наук, професора Волгіна Сергія Олександровича;
5) професора кафедри фізіології людини і тварин – доктора біологічних наук, професора Моренко Алевтину Григорівну;
6) професора кафедри фізіології людини і тварин – доктора біологічних наук, доцента Козачук Наталію Олександрівну;
7) професора кафедри фізіології людини і тварин (0,5 ставки) – доктора біологічних наук, професора Коцана Ігоря Ярославовича;
8) професора кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства – народного артиста України, професора Чепелюка Василя Адамовича;
9) професора кафедри здоров’я людини та фізичної терапії – доктора наук з фізичного виховання та спорту, професора Андрійчук Ольгу Ярославівну;
10) професора кафедри теорії спорту та фізичної культури – доктора наук з фізичного виховання та спорту, професора Альошину Аллу Іванівну;
11) професора кафедри теорії фізичного виховання та рекреації – доктора педагогічних наук, професора Бєлікову Наталію Олександрівну;
12) професора кафедри теорії та історії держави і права – доктора юридичних наук, професора Яцишина Михайла Михайловича;
13) професора кафедри педагогічної та вікової психології – доктора психологічних наук, професора Вірну Жанну Петрівну;
14) професора кафедри туризму та готельного господарства – доктора географічних наук, професора Ільїна Леоніда Володимировича;
15) професора кафедри експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій – доктора фізико-математичних наук, доцента Федосова Сергія Анатолійовича;
16) професора кафедри іноземних мов гуманітарних спеціальностей – доктора педагогічних наук, доцента Гусак Людмилу Євгенівну.
(доповідач – учений секретар, доцент Семенюк Лариса Степанівна).
ПЕРЕРВА
2. Затвердження рішень наукової ради університету (доповідач – проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних співпраці, професор Засєкіна Лариса Володимирівна).
3. Про створення навчально-наукової лабораторії українсько-польського перекладу (доповідач – проректор з науково-педагогічної роботи та рекрутації, доцент Громик Юрій Васильович).
4. Затвердження ліміту стипендіатів за результатами успішності студентів за ІІ семестр 2019/2020 н. р. (доповідач – проректор з науково-педагогічної роботи та рекрутації, доцент Громик Юрій Васильович).
5. Про внесення змін до освітньо-професійної програми та навчальних планів спеціальності «Кібербезпека» (доповідач – проректор з навчальної роботи та рекрутації доцент Громик Юрій Васильович).
6. Про надання грифів та рекомендацію до друку навчально-методичних видань (доповідач – проректор з науково-педагогічної роботи та рекрутації, доцент Громик Юрій Васильович).
7. Про результати акредитації та ліцензування спеціальностей в університеті у 2019/2020 н. р. та підготовку до акредитації у 2020/2021 н. р. (доповідач – в. о. начальника навчально-методичного відділу забезпечення якості освіти Балабуха Наталія Вікторівна).
8. Про утворення кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права на юридичному факультеті (доповідач – в. о. декана юридичного факультету доцент Демчук Антон Михайлович).
9. Про роботу вченої ради університету в другому півріччі 2019/2020 н. р. (доповідач – учений секретар, доцент Семенюк Лариса Степанівна).
10. Про рекомендації до відзначення працівників університету (доповідач – учений секретар, доцент Семенюк Лариса Степанівна).
11. Затвердження «Положення про відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» (доповідач – директор коледжу Щеблюк Станіслав Германович).
12. Затвердження «Положення про Навчально-науковий інститут неперервної освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» (доповідач – директор ННІНО Дикий Олег Юрійович).
13. Затвердження навчальних планів підготовки бакалаврів і магістрів Навчально-наукового інституту неперервної освіти (доповідач – директор ННІНО Дикий Олег Юрійович).
14. Затвердження «Положення про користування гуртожитками у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки» (доповідач – директор студентського містечка Шевчук Світлана Володимирівна).
15. Затвердження «Правил внутрішнього розпорядку у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки» (доповідач – директор студентського містечка Шевчук Світлана Володимирівна).
16. Затвердження «Положення про базу практик і відпочинку «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» (доповідач – директор студентського містечка Шевчук Світлана Володимирівна).