Перейти до основного вмісту

Стартував прийом робіт для участі в конкурсі витинанки «Мереживні вірші»

Стартував прийом робіт для участі в конкурсі витинанки «Мереживні вірші»

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки стартував прийом робіт для участі в конкурсі витинанки серед студентів й учнівської молоді «Мереживні вірші», присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки. 

Конкурс організували викладачі кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, Волинський осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Волинський осередок Львівського відділення спілки дизайнерів України за підтримки народного депутата України Ірини Констанкевич. 

Мета ініціативи – популяризація творчої спадщини Лесі Українки у молодіжному середовищі; поглиблення вивчення та творчого переосмислення її поетичних творів студентами й учнями різнорівневих навчальних закладів мистецького спрямування; залучення молоді до збереження та розвитку мистецтва витинанки як вагомої частини традиційного та сучасного мистецтва України. 

Участь у конкурсі можуть взяти школярі й учні училищ, коледжів, мистецьких студій, студенти ЗВО. 

 

Умови участі в конкурсі 

Подача конкурсних робіт розпочалася 15 грудня і триватиме до 10 лютого 2021 року включно. Виставка конкурсних робіт стартує 22 лютого 2021 року, а 1 березня журі підіб’є підсумки конкурсу та визначить переможця. 

Робота, подана на конкурс, має відповідати таким вимогам: бути виконаною в техніці витинанки; розкривати тему творчості чи життєвого шляху Лесі Українки; мати розмір не менше ніж 50 см з меншого боку чи у діаметрі; не містити плагіату; бути підготовленою до експонування на конкурсній виставці (оформленою під пластик чи скло, мати вішачки); обов’язково містити розміщений на зворотному боці підпис, у якому буде зазначена така інформація: прізвище, ім’я та по батькові автора, вік автора, населений пункт, навчальний заклад, прізвище, ім’я та по батькові керівника, назва роботи, техніка, розмір. 

Для участі в конкурсі учасники подають заявки в електронному варіанті на еmail оргкомітету – vytynankavnu@gmail.com

До заявки в одному повідомленні потрібно додати фото конкурсної роботи та конкурсанта великим планом у цифровому форматі з роздільною здатністю не менше як 300 dpi та повідомлення про спосіб доставки роботи на конкурс – «особисте доправлення конкурсної роботи» або ж, у разі надсилання роботи поштою («Новою поштою», «Укрпоштою»), фото декларації та квитанції про оплату за адресну доставку за зазначеною адресою оргкомітету (адресна доставка). 

Конкурсна робота доправляється особисто або ж надсилається адресною доставкою за зазначеною адресою оргкомітету: 43017, м. Луцьк, вул. Ковельська, 15, кафедра образотворчого мистецтва та дизайну ВНУ імені Лесі Українки. 

Усі роботи повинні бути доставлені або ж надіслані в упаковці для транспортування крихких виробів.  

Надсилання та доставка робіт на конкурс здійснюються за кошти учасника.  

Також для висвітлення інформації про конкурс, поширення його ідей і популяризації творчості учасників конкурсу керівник учасника і він сам, надсилаючи заявку на участь, автоматично дають дозвіл на публікацію в подальшому фото конкурсної роботи й учасника. 

 

Відділ зв’язків із громадськістю

Дата початку: вівторок, 15 грудень 2020 - 07:00
Дата закінчення: середа, 10 лютий 2021 - 16:00
Місцезнаходження: кафедра образотворчого мистецтва та дизайну ВНУ імені Лесі Українки, вул. Ковельська, 15, м. Луцьк, 43017.
65 переглядів

Всі події

нд пн вт ср чт пт сб
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6