![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/q5rligqotnc.jpg?itok=ul1f8gcX)
Нещодавно доцент кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики Ніна Падалко влаштувала зустріч студентів математичного факультету з учителем Володимиром Миколайовичем Веремчуком, стаж роботи якого на педагогічній ниві – понад сорок років. Творча, креативна, розумна, енергійна, залюблена в професію людина, учитель від Бога – це все про нього.
У затишній аудиторії зібралася молодь, щоб послухати мудре слово людини з багатим життєвим досвідом. І розмова була про все: життя й любов, скороминущу юність і вічні цінності.
Основа педагогічної праці Володимира Миколайовича – методика співробітництва, що передбачає здоровий прагматизм, орієнтація на формування інтелектуальної творчої особистості, яка вміє бачити й відчувати всі відтінки людської душі, розрізняти правду та підступність, честь, доброту і лицемірство.
Розпочав бесіду Володимир Миколайович своїм багатобарвним, виваженим, мудрим словом. Він показав студентам математику із зовсім іншої сторони – з неординарної.
Такі зустрічі є вагомими й особливими для майбутніх учителів. Це те джерело енергії та креативності, яке потрібне кожному студентові, щоби бути стовідсотково впевненим у своїх силах та у власному виборі професії. Це той поштовх до роботи з дітьми, який не залишає байдужим нікого.
Особливо студенти дякували своєму куратору Ніні Йосипівні за організацію заходу.
Пам’ятайте слова Цицерона про те, що, маючи поганих кравців, не матимемо гарного одягу, поганих пекарів – їстимемо такий-сякий хліб, а якщо поганих учителів – не буде в нас майбутнього. Учитель – найвище звання, яке існує в суспільстві. Людина починається з матері, а з учителем вона продовжується.
Тетяна НАЗАРУК,
ІІІ курс, математичний факультет
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело