Перейти до основного вмісту

Замість того, аби купувати квитки, глядачам вистави Американського клубу «Велетенське радіо», що проходила 5 червня, запропонували зробити благодійний внесок 5 гривень на придбання книг для дітей тих солдатів, які загинули або були поранені в боях на сході України.

Ідея належала директорові Клубу й режисерові згаданої вистави Джону МакКейб-Янкі, фулбрайтівському вченому зі США, який перебував у нашому університеті впродовж цього навчального року. Пан МакКейб-Янкі, який нещодавно вже повернувся на батьківщину, так прокоментував своє рішення: «Дотепер мені щастило ніколи не жити в країні, що воює на своїй землі. Я полюбив Україну і відчув, що можу бодай чимось допомогти, аби полегшити страждання людей від цієї війни. Ось чому я вирішив зробити цей скромний унесок до справи миру».

Американський учений разом із колегою по кафедрі загальної та соціальної психології Оксаною Соловей, яка співпрацює з Волинським регіональним координаційним центром допомоги учасникам АТО, на одержані від вистави кошти придбали книги для навчання дітей англійської мови. 15 червня вони особисто відвідали Центр і передали дарунок його працівникам – волонтеркам Інні Новиковій й Юлії Білашук. Під час вручення пан МакКейб-Янкі зазначив: «Жоден солдат не має гинути. Жодна дитина не повинна втрачати батька. Ці книги, можливо, допоможуть нам навчитися краще розуміти одне одного, щоб ніколи в майбутньому ці війни не повторювалися».

Вл. інф.

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело

135 переглядів