![«Волинь–Університет–ОДЮСШ» «Волинь–Університет–ОДЮСШ»](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/58377392_2282969735059737_2037470040692883456_n.jpg?itok=oMP6xwyJ)
21 квітня відбувся 2-й фінальний тур чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2018/19. На ігровому майданчику зустрілися «Хімік» (м. Южне) та «Волинь–Університет–ОДЮСШ» (м. Луцьк). Запекле протистояння волейболісток завершилося перемогою команди «Хімік». Лучанки поступилися з результатом 3:1 та посіли третю сходинку в підсумковій таблиці.
Вітаємо команду, головного тренера Богуслава Галицького та його помічників із бронзовою нагородою чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2018/19!
Відділ звʼязків із громадськістю
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело
125 переглядів