![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/koledzh.jpg?itok=LLNF1TRf)
12 червня відбулася зустріч студентів-випускників Коледжу технологій, бізнесу та права із менеджерами по роботі з персоналом одних із найбільших торговельних підприємств України «Епіцентр» та «Сільпо». Молодшим спеціалістам розповіли про умови працевлаштування, наявні вакантні посади та специфіку роботи на підприємствах.
Представники від роботодавців розповіли, що залюбки приймають на роботу випускників із середньою спеціальною освітою без досвіду роботу, адже такі працівники швидше вчаться. Також запропонували заповнити анкети й очікувати на співбесіду.
Паралельно відбулася зустріч із представниками Сумського державного університету, які пропонували студентам продовжити навчання за ОКР «Бакалавр» та «Спеціаліст» на дистанційній формі. Гості розповіли про всі наявні напрями підготовки та перспективи.
За словами випускників, такі зустрічі дозволяють краще оцінити ситуацію на ринку праці й обрати для себе гідну роботу.
Коледж технологій, бізнесу та права
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело