![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/buhgalter.jpg?itok=lbSHmYIv)
Громадська спілка «ІНТЕГРА» у партнерстві з Хелмською торговою палатою (ТзОВ) запрошує студентів, які проживають або навчаються на території Волинської області, до участі в Транскордонному конкурсі «Від задуму до бізнесу – підтримка академічного інноваційного підприємництва», організованому в рамках транскордонної програми підтримки малих підприємств.
Переможець отримає від організатора конкурсу нагороду – допомогу в утворенні й реєстрації суб’єкта підприємництва (у формі ТзОВ) на території Європейського Союзу, учасником якого він буде одноосібно або (у випадку групового проекту) всі учасники конкурсної групи. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 31 жовтня 2014 р. Детальнішу інформацію щодо конкурсу можна дізнатися за адресою: http://csintegra.wordpress.com/
Вл. інф.
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело