![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/image001.jpg?itok=W9vD4MxT)
На початку січня минає 10 років відтоді, як унаслідок страшної катастрофи пішли з життя наші колеги – доктор географічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Петро Васильович Луцишин і кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Петрівна Луцишин.
Трагедія того зимового дня обірвала життя людей, які присвятили свої життя становленню й розвитку факультету міжнародних відносин та наукової школи транскордонного співробітництва та європейської інтеграції у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Їх енергія й організаторський хист, чудові людські якості дали плоди, які назавжди прикрасили наш край, відзначені на мапі нашої держави.
Світла пам’ять про них не згасне у наших серцях.
174 переглядів