Перейти до основного вмісту
Усі випускники 2020 року, які працевлаштуються у школи або професійно-технічні навчальні заклади, отримають грошову допомогу

Кабінет Міністрів України постановою від 10 липня 2019 р. № 597 вніс зміни до постанови від 26 вересня 2006 р. № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти», що передбачають грошову допомогу випускникам вишів, які здобули освіту за рівнем магістра, бакалавра не лише спеціальностей галузі знань «01 Освіта/Педагогіка» (як було торік), а й усіх інших напрямів і спеціальностей.

Одноразова адресна грошова допомога в розмірі п’ятикратного прожиткового мінімуму виплачуватиметься випускникам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, які:

  • навчалися за державним замовленням (денна форма навчання);
  • до 30 вересня укладуть договір щодо працевлаштування на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах терміном не менше як на 3 роки.

За докладною інформацією для отримання одноразової адресної грошової допомоги випускникам звертатися до профконсультанта відділу молодіжної політики та соціальної роботи Тетяни Кулик (тел.: 0999351125).

Документи потрібно подати до 10 жовтня 2020 року.

При відмові випускника приступити до роботи, відповідно до укладеного договору щодо працевлаштування на посаді педагогічного працівника у загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, за угодою сторін або з ініціативи працівника упродовж трьох років від початку роботи в загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі, одержувач допомоги зобов’язаний повернути отримані кошти у заклад вищої освіти. 


Відділ молодіжної політики та соціальної роботи

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове 

594 переглядів