![Команда «Університет-Волиньбаскет» Команда «Університет-Волиньбаскет»](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/dsc_1915.jpg?itok=_XKcjiPl)
12 травня у спорткомплексі інституту фізичної культури та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся вирішальний поєдинок за Кубок України з баскетболу.
Нагадаємо, у півфіналі «Волиньбаскет» здолав севастопольський «Муссон» – 79:63, а у фіналі суперником лучан був «Харцизьк». Матч завершився з рахунком 76:73 на користь господарів. Таким чином, наші земляки вперше в своїй історії здобули цей трофей.
Ректорат, редакція газети «Наш університет» вітає БК «Університет-Волиньбаскет» із перемогою і зичить невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх задумів і планів, неперевершених спортивних здобутків в ім’я примноження славних традицій українського баскетболу.
Валентина КОРНІЙЧУК
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело