Перейти до основного вмісту

Гарна новина для абітурієнтів, які планують вступати до СНУ імені Лесі Українки на спеціальності «Біологія», «Біологія (лабораторна діагностика)», «Середня освіта (біологія) (біологія,  природознавство)», «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство». Організатори продовжили дистанційний тур  Всеукраїнської олімпіади з біології до 20 грудня 2017 року. 

Уперше Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки створює умови для отримання 20 додаткових балів до результатів ЗНО абітурієнтам, які планують вступити до СНУ імені Лесі Українки на спеціальності «Біологія», «Біологія (лабораторна діагностика)», «Середня освіта (біологія) (біологія, природознавство)», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство».

20 листопада 2018 року розпочинається дистанційний етап Усеукраїнської олімпіади з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року №1587 засновник та організатор наукової першості (Всеукраїнської олімпіади з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти) – СНУ імені Лесі Українки.

Олімпіада проводиться з метою виявлення здібних, обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх на навчання до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 1378 та Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. 

Кожен учасник олімпіади при вступі на спеціальності «Біологія», «Біологія (лабораторна діагностика)», «Середня освіта (біологія) (біологія, природознавство, )», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки отримає до 20 додаткових балів до сертифікату ЗНО з біології.

До участі в олімпіаді з біології допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту або можуть отримати документ про повну загальну середню освіту в 2018 році.

Олімпіада проводиться у два тури:

20 листопада – 20 грудня 2017 р. – дистанційний;

23 грудня 2017 р. об 10.00 – очний (біологічний факультет, навчальний корпус С, 7-й поверх, вул. Потапова, 9).

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади знайомляться із завданнями, розміщеними на офіційному веб-сайті СНУ імені Лесі Українки та розв’язують їх.

Після розв’язання завдань надсилати  на електронну адресуbioolimpvolyn@ukr.net :

  1. Cкановану версію розв’язаних завдань.
  2. Заповнену реєстраційну картку учасника.

Якщо результати дистанційного туру неможливо надіслати електронною поштою, учасники можуть надіслати їх звичайною поштою (до 20 грудня 2017 року) за адресою: біологічний факультет, проспект Волі, 13, м. Луцьк, Волинська область, 43025.

До участі у другому (очному) турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому (дистанційному) етапі.

Телефон для довідок: +38(050)9070904.

E-mail: bioolimpvolyn@ukr.net

 Біологічний факультет

83 переглядів