![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/zasiekina.png?itok=VbVAyYgu)
12 вересня відбулася зустріч ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, професора Ігоря Коцана з високоповажним гостем зі Сполучених Штатів Америки, професором Джоном Маккейбом-Янкі.
Джон Маккейб-Янкі – американський науковець, професор комунікації, декан факультету комунікації Коледжу Бетл (Канзас, США). Як повідомила професор Лариса Засєкіна, впродовж 2014/2015 навчального року він працюватиме на кафедрі загальної та соціальної психології Лесиного вишу в межах Програми наукового обміну імені Дж. Фулбрайта. Професор уже читає лекції з курсу «Психолінгвістика», заплановано лекції з «Театрознавства» для студентів факультету психології та інституту соціальних наук.
Під час зустрічі співрозмовники домовилися укласти угоду між Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки і Коледжем Бетл для проведення спільних наукових досліджень, а також міжнародного обміну професорсько-викладацького складу й студентів обох вищих навчальних закладів.
Вл. інф.
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело